Cestovný kufor Ryanair
Ryanair je najväčšia letecká spoločnosť v Európe a takisto najväčšia letecká spoločnosť na svete v počte prepravených medzinárodných pasažierov. Flotilu spoločnosti tvorí takmer 300 lietadiel typu Boeing 737-800, ktoré lietajú na približne tisíc linkách po Európe a zo 49 základní. Spoločnosť sa v roku 2017 prvou spoločnosťou, ktorá prepravila viac než miliardu cestujúcich.

Ryanair, najobľubenejšia nízkonákladová aerolinka lieta z Bratislavy  v roku 2018 aktuálne do 23 destinácii. Ročne prepraví cez Bratislavské letisko viac než milión cestujúcich. Ryanair je tak najdôležitejšiou aerolinkou letiska v Bratislave. Ceny leteniek sa u Ryanairu priemerne pohybujú do 100 Eur na osobu do všetkých destinácii.


 

Ryanair – príručná batožina

Ryanair ohlásil zmeny týkajúce sa príručnej batožiny, ktoré platia od 1.novembra 2018, vrátane. Cestujúci si môžu so sebou vziať iba jednu malú príručnú batožinu, ktorá nepresiahne rozmery 40x20x25 cm (dĺžka, šírka, výška). Cestujúci, ktorí si k letenke zakúpili priority boarding, prednostný nástup, si môžu zobrať aj väčšiu príručnú batožinu navyše, s rozmermi maximálne 55x40x20 cm a váhou do 10kg. Znamená to, že cestujúci s priority boarding majú nárok na dve príručné batožiny - jednu štandardnú a druhú malú.

Cestovný kufor (veľkosť S) od nás spĺňa podmienky spoločnosti Ryanair pre palubný kufor. 

Ak si nezákupite prednostný nástup (priority boarding) a chcete si zobrať na palubu batožinu do 10kg musíte si zakúpiť (CHECK-IN BAG) priamo na stránkach prepravcu Ryanair. 

 

Ak si nezakúpite ani jednu z možností, tak Vašu batožinu, za vyšší poklatok môžu presunúť do batožinového priestoru. 


Pre viac informácií priamo na RYANAIR


 

Malá príručná batožina:

 

Rozmer: 40x20x25 cm

 

Prednostný nástup na palubu (zakúpený priamo cez Ryanair):

1ks malá batožina 40x20x25 cm

1ks cestovný kufor (veľkosť S) 55x40x20 do 10 kg


 

RYANAIR a ich politika príručnej batožiny - palubnej batožiny vo videu.
 

 

Copyright 2014 - 2022 © Kufrujte.sk