Servis cestovných kufrov

Každý mesiac do obchodu kufrujte.sk prinášame min. 1-5 nových modelov cestovných kufrov, ktoré sú novinkami pre danú sezónu. Pred tým, ako ich zaradíme do predaja, ich náš odborný technik dôsledne prehliadne a zhodnotí. Následne rozrobí jeden kufor na všetky diely a znova ich namontuje na kufor. Vďaka tomuto postupu dôkladne poznáme každý kufor, ktorý zaradíme do predaja. Mimo to absolvujeme servisné školenie u výrobcu min. jedenkrát ročne. 

Takýmto spôsobom vieme zabezpečiť v prípade záujmu servis na cestovné kufre:

 

Brašnárske práce - nitovanie, šitie (rozsah šitia nám vopred limituje šijací stroj, miesto šitia sa musí dať upnúť)

 

Výmena rukovätí horných alebo bočných na cestovných kufroch

 

Výmena teleskopických madiel

 

Výmena koliesok

 

Zipsy - zips je na 99,99% nepokaziteľná vec (zips buď od výroby ide alebo nejde), vymeniť ho na cestovnom kufri nie je fyzicky možné vo väčšine prípadov

 

Kódovacie zámky pevné na kufri - výmena v prípade zabudnutia kódu (prosím nežiadajte nás o odkódovanie - nie je to možné)

 

Ceny a vhodnosť jednotlivých dielov a úkonov určujeme podľa konkrétneho prípadu. Niektoré súčasti cestovných kufrov nie je možné medzi jednotlivými výrobcami a modelmi kufrov navzájom kombinovať.

 

Ak je to v našich možnostiach - pomôžeme.

 

Pre servis cestovných kufrov nás prosím kontaktujte emailom na adrese kontakt@kufrujte.sk, popíšte vec a ideálne pripojte 2-3 fotografie (dnes má snáď každý fotoaparát minimálne v mobile).

 

Servis kufrujte.sk

 

SERVIS

 

 

  Copyright 2014 - 2019 © kufrujte.sk - cestovné kufre na kolieskach